7 טיפים לעיצוב משרד בתוך הבית

בשונה ממשרד עם חלל גדול בעיצוב של משרד קטן בחלל הבית שלכם, יש להתחשב בשטח המצומצם כדי להצליח להפיק ממנו את המירב. זאת על מנת ליצור חלל עבודה פרקטי, נעים ויעיל אשר יהיה מזמין מדי בוקר בו תוכלו לעבוד בניחותא ויאפשר לכם את כל התנאים הטובים ביותר ליום עבודה פורה. במידה ואתם בדיוק מנסים ליצור לעצמכם משרד קטן בין כותלי הבית, להלן כמה טיפים עיצוביים שיכולים לסייע לכם ליצור סביבת עבודה מזמינה, פרקטית ועיצובית.

נצלו כל חלל לא שגרתי – ניתן לנצל חלל לא שגרתי בבית לצורך יצירת משרד ביתי מעוצב למשעי. על ידי מספר רעיונות יצירתיים תוכלו להפוך למעשה כל נישה, כמו חלל שמיועד לארון או אפילו חלל שבו אתם נוהגים לתלות כביסה לחלל משרדי ביתי מעוצב, פרקטי וקסום.

אחסון הניירת – כל משרד מכיל כמויות רבות של ניירת, בדקו מה מהניירת הוא חיוני במהלך יום העבודה התקין שלכם ומה ניתן לאחסן. בצעו הזמנת ציוד משרדי חדשני אשר יעניק התייעלות בחלל ויספק פתרונות אחסון פרקטיים. כמו כן,  צרו ארכיון דיגיטלי עבור כל ניירת חשובה, סרקו או צלמו מסמכים ואחסנו אותם במחשב, כך המשרד הביתי יראה פחות עמוס.

גוונים בהירים בחלל– העדיפו לצבוע בגוונים של לבן או קרם את הקירות של המשרד. גוונים אלה מעניקים תחושה של חלל גדול ומרווח, יוצרים רושם של חלל נקי ושומרים על אווריריות.

תאורה איכותית – חשוב לבחור תאורה איכותית לצורכי עבודה, אך יחד עם זאת, תאורה שמוסיפה לעיצוב ומתחשבת בחלל, בכוחה גם ליצור מראה מרווח. תוכלו למצוא היום גופי תאורה מודרניים וייחודים שישדרגו את נראות חלל העבודה הביתי שלכם.

פרקט לרצפה – שטיח במשרד יכול להעניק תחושה של מחנק והוא גם עלול להקטין את החלל. לחלל העבודה במשרד הביתי שלכם רצוי להתקין פרקט. פרקט מספק תחושה ביתית ועדיין מעניק רשמיות. בנוסף הוא מסייע בהפחתה של רעשים ומבודד קור בימי החורף הקרים.

מחשב נייד – העדיפו שימוש במחשב נייד במשרד הביתי. מחשב נייד יהיה מתאים יותר לגודל החלל והוא יחסוך את כל החיווט והכבלים הנלווים שעלולים ליצור עומס ואי סדר. כמו כן, מחשב נייד לא תופס מקום וניתן להניח לצדו חפצים נוספים וגם להזיז אותו מהשולחן בקלות, כשאתם נערכים לקראת פגישה עסקית.

ריהוט משרדי – בכל בחירה של כסא ושולחן עבודה אל תתפשרו ותסתפקו במה שיש בבית, רכשו ריהוט שמתאים לחלל (בגודל ובגוונים) ותתחשבו גם בנוחות שלהם. הריהוט הוא זה שיעניק את האופי למשרד שלכם ורצוי שיראה מרשים, מזמין ואיכותי.

בסיום של עיצוב החלל המשרדי בתוך הבית שלכם, תוכלו תמיד לעטר את הקירות בתמונות או להוסיף וילון לחלון ואף שטיחון קטן על הפרקט. חשוב לא להעמיס בחפצים וצבעים עזים ולבצע תמיד בחירה שתואמת את החלל מסביב.