כרית אורטופדית – כל היתרונות באחד

בשנים האחרונות רוב האנשים בוחרים מזרונים וכריות אורטופדיות וזאת משום המודעות הגדולה לתרומתם של אלו לבריאות השינה ולתחושת הרעננות והעירנות במהלך היום יום. אך האם חשיבה זו נכונה? האם כרית אורטופדית היא כרית טובה יותר מאותה כרית נוצות או כרית ספוג אותה הכרנו בבית אמא כאשר היינו ילדים קטנים? התשובה היא כן מוחלט! במאמר זה נפרט אודות כל היתרונות של הכריות האורטופדיות. הבה נתחיל..

חדר שינה

חדר שינה

בוחרים בכרית המתאימה לכם
כרית אורטופדית מויסקו, כרית ארגונומית, כרית שעשויה מחומר לטקס וכרית פולימדיק הן רק חלק מאותן כריות אורטופדיות שמבטיחות לנו את אותה שינה בריאה ורציפה בה אנו מעוניינים. אנשים רבים חווים בעיה עם התנוחה של העורף על הכרית וזאת כיוון שהכרית עליה הם מניחים את ראשם אינה מספקת להם את התמיכה הטובה ביותר. כרית אורטופדית היא כרית שמספקת את אותה תמיכה טובה לראש, לעורף ולחוליות עמוד השדרה בעת שינה. פעמים רבות החלפת הכרית הרגילה בכרית האורטופדית תוביל להקלה אצל אנשים שסובלים לעיתים קרובות מכאבי ראש וצוואר. כריות אורטופדיות הן בדרך כלל כריות קשות יותר וקשיחות יותר מכריות רגילות.

יש סוגים רבים של כריות ולכן פעמים רבות אנשים תוהים באיזו כרית כדאי להם לבחור, בדומה אל מצב בו נדרש להחליט לגבי אותו מזרון המתאים לשינה, גם כאן ההמלצה היא לבחור בכרית מחומר המוכר לכם. אם אינכם מכירים את אותו חומר ההמלצה היא לבקש לנסות את הכרית טרם קנייתה וזאת על מנת שתוכלו להרגיש האם הראש שלכם נח בטבעיות עליה. יש אנשים רבים שמחליטים לבחור בכרית אורטופדית מחומר לטקס וזאת משום שחומר הלטקס הוא חומר שדוחה את קרדיט האבק ואידיאלי לאנשים וילדים שסובלים מכל מיני אלרגיות. בנוסף, כריות אורטופדיות לטקס נעימות מאוד מבחינת תחושה, גמישות, עמידות לאורך זמן ומעניקות את אותה תמיכה אידיאלית בה מעוניינים לראש ולצוואר. לעומת זאת, אנשים שמחליטים לבחור כרית ו/או מזרון בהם משולבים ויסקו עושים זאת משום שחומר זה מסוגל לספוג את חום הגוף ולהתאים את עצמו למבנה הגוף ולמשקל של אותו אדם ששוכב עליהם. כיוון שאחד המאפיינים של כרית ויסקו הוא פיזור המשקל, כרית זו מורידה את רמת הלחץ בגוף בעת השינה ומאפשרת שינה ללא כאבים.

לסיכום, נכון להיום רוב האנשים מקפידים על קניית מזרון וכרית אורטופדית וזאת משום ששני פריטים אלו מבטיחים שינה רציפה ובריאה יותר ואת אותה חיוניות בה הם מעוניינים לאורך כל היום.

מזרונים במבצע – כי לא חייבים לבזבז הרבה כסף..

 

אין זה משנה אם אתם אוהבים לישון על מזרון יחיד או על מזרון זוגי, הדבר החשוב ביותר הוא לישון על מזרון איכותי. מזרון באיכות גבוה הוא מזרון שיבטיח לכם שינה נוחה ובריאה והרגשה של ערות ורעננות לאורך כל היום. במאמר זה נסביר מה המשמעות של בחירת מזרון בריא וכיצד ניתן לקנות מזרון איכותי גם אם המצב הכלכלי דחוק. הבה נתחיל..

רוב הישראלים מודעים לעובדה ששינה על מזרן איכותי יבטיח להם שינה איכותית ללא בעיות של כאבי צוואר או גב תפוס, משום מזרון באיכות ירודה, או מזרון שאינו מתאים לנתונים הגופניים שלהם. בחירת מזרון איכותי חייבת לכלול בחירה של מזרון יחיד או זוגי שתומך בכתפיים, באגן ובעמוד השדרה. בנוסף, חשוב לשים לב לסימון שנמצא בגב המזרון שכולל את המידות של המיטה לה המזרון מתאים ושהמידות של המזרון אכן תואמות את הצרכים שלכם. בדרך כלל משפחות דתיות נוהגות להזמין מזרוני יחיד וכן נהוג להזמין מזרון יחיד ומזרון וחצי לילדים ולבני נוער.

 

לא מתפשרים על מזרון איכותי

דברים נוספים להם יש לשים לב טרם בוחרים וקונים את המזרון בו אתם מעוניינים (גם אם מדובר על מזרונים במבצע) הם לוודא שהציפוי של המזרן עשוי מבד שאטום לנוזלים וזאת בכדי למנוע מצב לא נעים בו הילד עושה את צרכיו במיטה וכל הנוזלים מחלחלים פנימה. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שאין שום שימוש בדבקים בגימור של המזרן, דבר שיכול להות מסוכן בריאותית. דברים נוספים עליהם יש לשים דגש בעת בחירת מזרון הם דרגת הקושי של המזרון המתאימה לכם, סוג המזרון ובעיות בריאותיות מסוימות שמצריכות מזרונים בהתאמה אישית.

 

נכון להיום יש דגמים רבים ורוב האנשים מוצאים את עצמם מבולבלים באשר לאותו מזרון זוגי או יחיד שמתאים להם. גם כאשר מדובר על מזרונים במבצע לקראת סוף השנה או חגי ישראל, ההיצע הוא גדול ולכן גם כאן חשוב לפנות אל איש המכירות בחנות שיעזור לכם להתאים לעצמכם או ליקירכם את המזרון האיכותי ביותר. דבר נוסף אותו יש לבדוק במזרון טרם הקנייה היא, את טכנולוגיית הייצור שלו וכמובן לנסות את המזרון בחנות טרם אתם קונים אותו ולוודא שיש תקופת החזרת מוצר באם תרגישו שלמרות הניסיונות המזרן אינו מתאים לגופכם ואתם קמים משינה עייפים או עם כאבי שרירים. בהצלחה.

מיטת נוער או מיטה זוגית?

אם אתם מתלבטים האם לקנות לנער המתבגר מיטת נוער או מיטה זוגית חשוב שתדעו שאינכם היחידים שמתלבטים. מאמר זה נכתב על מנת לספק להורים רבים את המידע אודות ההבדל בין מיטת הנוער לבין מיטה לזוג.                                       Bed [Read more…]

החלפת חדרי שינה בחיינו

מדי מספר שנים מבקשים אנשים להחליף את כלי המיטה שלהם, ביניהם, מצעים עם דוגמאות חדישות יותר, מזרנים, כריות ושמיכות שונות. מבלי לשים לב, אנו מבלים חלק נכבד מהיממה בשימוש בכלי המיטה שלנו וכמו כל מוצר שנעשה בו שימוש אינטנסיבי, גם מזרונים אורטופדיים ואפילו המיטות עצמן, נזקקים להחלפה וחידוש. לא כל אחד ואחת יכול להרשות לעצמו את הצורך בהחלפת חדר השינה או בחידושו, אבל ישנם מצבים בהם משפחות נתקלות בסיטואציה שבה הרבה ברירות אין להן. מדובר בעיקר במצב חדר השינה של הילדים.          [Read more…]

כיצד לבחור מזרן איכותי

זה בסדר שנוח לכם על המזרן עליו אתם ישנים אך האם יצא לכם לבחון ולבדוק אם אתם ישנים על גבי מזרונים אורטופדיים? מזרנים איכותיים חייבים להלל עם המזרונים האורתופדיים אחרת אין זה משנה עד כמה הם נוחים לכם וכמה אתם ישנים על גביהם טוב, אין הם בריאותיים עבורכם ועליכם להחליף אותם למזרון איכותי בין היתר מזרון פולירון. אין ספק שקיימים מזרונים מגוונים מיצרניות שונות, אך ככל שליצרנים מוניטין רב יותר, כך סביר שהיא איכותית יותר משום שמוניטין חיובי נצבר מאוסף רב של לקוחות מרוצים ומאות לקוחות אינם טועים.    [Read more…]

חשיבותם של מזרונים לאיכות השינה שלנו

אמנם בצבא מסתפקים גם בשש שעות שינה, אך ידוע כי שינה היא חלק חשוב ומהותי ביותר מחיינו. כל מערכות הגוף שלנו עובדות באיטיות, השרירים רפויים וגם מנטלית אנו יכולים לעבד את שעבר עלינו באותו יום. כל סבתא תשאל על נכדיה האם הם ישנים מספיק ולא בכדי. השינה היא הזמן בו מופרש הורמון הגדילה המעודד גדילה וצמיחה של עצמות הגוף. אין ספק, אם כך, שמדובר על זמן מהותי מאוד מחיינו שבזכותו גופנו מתפקד טוב יותר, מערכת החיסונית שלנו חזקה יותר ולמחרת אנו צלולים, מרוכזים ואפקטיבים יותר. איכות השינה שלנו מושפעת גם מגורמים חיצוניים כמו ואור או רעש אך המצע עליו אנו שוכבים הוא גורם חשוב בקביעת איכות השינה. [Read more…]

טיפים לבחירת מזרון יחיד

מעוניינים לרכוש מזרון יחיד ומתלבטים באיזו אפשרות כדאי לכם לבחור? אם כן, אינכם היחידים ויש רבים כמותכם שגם כן מתלבטים. השוק מציע לנו כיום מבחר של מזרונים מסוגים שונים. בין אם אלה מזרונים במבצע, מזרונים איכותיים ויוקרתיים מאד או אולי מזרונים פשוטים וזולים, בכל אחת מהאפשרויות ניתן למצוא דגמים שונים. כיצד בוחרים מזרון יחיד באופן הנכון ביותר? הנה טיפים לבחירה מוצלחת ונכונה: [Read more…]

טיפים לבחירת מזרון אורטופדי מתאים

החלטתם לרכוש מזרון אורטופדי חדש? אם כן, ודאי תופתעו לגלות שישנם לא מעט סוגים שונים של מזרונים, כך שהבחירה, מתוך המגוון הרחב כל כך, עשויה להיות לא פשוטה. ובכל זאת, אם מקפידים על כמה כללים ניתן ליהנות מרכישה מוצלחת. מחפשים מזרון אורטופדי ומתלבטים במה לבחור? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה: [Read more…]

ברוכים הבאים לאתר "טיפים לצרכנות נבונה לבית"

אם אתם בעיצומו של עיצוב או בניית הבית שלכם, אם אתם מחפשים מוצר או רהיט מסוים לבית ומתלבטים איזה לבחור, ובעיקר – כיצד לבצע את הבחירה הנכונה, כאן, באתר, תמצאו טיפים רבים בנושא צרכנות נבונה לבית שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבצע את הרכישה המתאימה. 

השוק מציע לנו כיום מגוון רחב מאד של אפשרויות כדוגמת מזגני אלקטרה ושאר מוצרי מיזוג רבים, ולעיתים, דווקא השפע הכל כך רב הזה עשוי לבלבל ולהקשות על הבחירה. בין אם אלו דלתות כניסה לבית, מזרונים למיטה הזוגית שבחדר השינה, או אפילו ריצוף חוץ או פנים, מוצעים לנו כיום מגוון של מוצרים בתחומים שונים, המספקים לנו מענה לצרכינו ומאפשרים לנו לחיות חיים נוחים, ובסביבה נעימה ומסוגננת. על מנת ליהנות מיתרונותיהם של מוצרים אלה, חשוב לבחור אותם נכון. כשמדובר במוצר לא מוכר, מוצר חדש, או אפילו מוצר מוכר, אך כזה שלצידו ישנם לא מעט מוצרים זהים, הבחירה עשויה להיות לא פשוטה. ולכן, בעזרתם של מומחים בתחום, אספנו עבורכם כמה טיפים בכל אחד מהתחומים ה"חמים" ביותר כדי לסייע לכם בבחירה ובעיצוב הבית שלכם.

צרכנות נבונה נמדדת בפרמטרים רבים, כמו שנבחר מעצבת פנים על סמך הנסיון והרזומה כך צרכנות נבונה הינה כזו הבוחנת כמה אפשרויות שונות במסגרת סקר שוק, היא גם כזו המתייחסת לכל אחת מהן תוך בדיקתה לעומק וכן גם כזו המשווה בין המוצרים השונים, ואף כאלה המציעים בדיוק את אותו המענה. הטיפים שלנו באתר יעזרו לכם לבחון את המוצרים השונים, המוצעים כיום בשוק, ומהם לבחור באפשרות הטובה ביותר, ולא פחות מכך, גם המתאימה לכם ביותר. אנו יודעים שהבחירה לא תמיד קלה. לכל אחד מאתנו ישנו צורך אחר, לכל אחד מאתנו גם תקציב שונה וכל אחד מאתנו זקוק לפתרון מסוג מסוים. ובכל זאת, לכולנו משותף דבר אחד – כולנו רוצים לבצע רכישה נכונה, במסגרת צרכנות נבונה.

ואכן, בעזרת האתר שלנו, תוכלו לבצע זאת בקלות ולהיעזר בטיפים הרבים שמוצעים לכם, רגע לפני קבלת ההחלטה וביצוע הרכישה והובלות המוצרים אליכם. אז, הכינו דף ועט או הדפיסו את הטיפים המופיעים באתר, וצאו למשימת הרכישה. קנייה מהנה ובהצלחה!