למה חשוב להחזיק כספת בבית?

כספת הינה קופסה חזקה אשר מתפקידה לאחסן ולשמור על חפצים יקרי ערך מפני גנבה, אך הכספת יכולה לשמש גם בתור מערך הגנה נוסף על החפצים מפני אסונות ואירועים כמו שריפה או הצפה. הכספת מתאימה במיוחד לאנשים אשר יש בידיהם נייר ערך או תכשיטים יקרים שברצונם להגן עליהם במידה המקסימלית. הכספות המודרניות יכולות לספק הגנה רבה וכיום קיים מגוון רחב מאוד של סוגי כספות, אפרט כאן על כמה סוגים בסיסיים.
כספות חסינות-אש: כספות אלו, כשמן הן, חסינות במידה רחבה יותר כנגד חום עז. חוזק הכספות הללו נמדד לפי כמות הזמן בו הן מסוגלות לשאת חום מסוים מבלי להגיע לכמות טמפרטורה מסוימת בחלקה הפנימי.

כספות תכשיטים: כספות אלה מכוונות בעיקר לתכולה שהיא תכשיטים, לרוב כספות אלו מצוידות במנעולים חזקים מאוד אשר לא ניתנים לפריצה ברברית פשוטה (פריצה באמצעות כוח פיזי מקומי) ובנוסף הן בעלות תאים רבים ובידודי משי שונים על מנת לשמר את התכשיטים כמה שניתן.

כספות מובנות אל תוך קיר:עם קצת השקעה, כל כספת יכולה להפוך לכספת אשר תהיה מובנית אל תוך קיר, אך ישנן כספות אשר מתאימות לכך בצורה מושלמת. כספות מובנות אלו לרוב מוסתרות בצורה טובה ומותקנות אל תוך הקיר בכדי למנוע עקירתן וגנבת הכספת עצמה, זהו פתרון טוב לאנשים אשר מעוניינים לשמר חפצי ערך קטנים יחסית.

סוגים נוספים: כמובן שהגיוון אינו נגמר כאן, מרבית הכספות הינן יכולות לבוא במגוון רחב של חומרים מהן הן עשויות, מגירות פנימיות ועוד. מנגנוני הנעילה של הכספות יכולות להכיל מנגנון פתיחה עם מפתח, מנגנוני קוד – מנגנון אשר אנו מגדירים לתוכו רצף מספרים מסוים וזהו קוד הפתיחה, ומנגנוני סריקת אצבע. ישנן כספות אשר משוריינות ,לצורך חסינות נוספת, בחומרים כמו טיטניום וישנן כספות קלילות אשר משמשות בתור מערך הגנה נוסף משרפות קלות ועוד.

 

לסיכום,

מגוון בחירה רחב זה עלול אף לתעתע בנו, איזו כספת כדאי לנו לרכוש? לשאלה זו אתם יכולים לפנות למנעולן מוסמך בקשר למתן עצה. מנעולן מורשה מקצועי הינו, בין היתר, מוסמך גם לטפל בכספות – מפריצתן ועד טיפול במנגנוניה השונים, מה שמבטיח ידע והבנה בסוגי הכספות ממעלה ראשונה. ישנם מגוון רחב של מנעולנים אשר ישמחו לעזור וליעץ בנוגע לרכישת כספת אשר תתאים במיוחד לצרכים שלכם ולאזור שבו תרצו להעמידה. כל זאת בתוספת הבונוס בו אתם יכולים גם לזכות במנעולן מועדף חדש, אשר על הדרך גם ידע לטפל בכספת אותה רכשתם.

טיפים לבחירת מנעולן שיעמוד לרשותכם בכל עת

אם קרה לכם שנשבר לכם המפתח לדלת הכניסה לבית, או שאולי הוא נתקע במנעול וסירב לפתוח אותו, אתם ודאי יודעים עד כמה שירותיו של מנעולן מקצועי הם חשובים מאד, ובעיקר כשזה קורה באמצע הלילה או בשבת בצהריים. אם אתם מחפשים מנעולן בהרצליה או בכל מקום אחר ורוצים לוודא שתקבלו את השירות המוצלח ביותר, הנה, לפניכם, מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את המנעולן המתאים: [Read more…]

טיפים לבחירת מנעולנים מקצועיים ומתאימים

בין אם מדובר בבחירת מנעולן בירושלים או בחירת מנעולן תל אביב, חשוב לבחור נכון את בעל המקצוע על מנת ליהנות מהשירות הטוב ביותר. אף אחד מאיתנו לא אוהב להישאר מחוץ לבית בשל מנעול שבור או מפתח שמסרב להיכנס למנעול עצמו. מנעולן מקצועי יכול להיות המענה הטוב ביותר, ובתנאי כמובן, שמדובר בבעל המקצוע המתאים. אז, כיצד תדעו שאכן המנעולן שבו אתם בוחרים יכול להציע לכם את השירות המתאים בעת הצורך? הנה כמה טיפים, שיעזרו לכם בבחירה ויבטיחו לכם מענה בעת צרה! [Read more…]

ברוכים הבאים לאתר "טיפים לצרכנות נבונה לבית"

אם אתם בעיצומו של עיצוב או בניית הבית שלכם, אם אתם מחפשים מוצר או רהיט מסוים לבית ומתלבטים איזה לבחור, ובעיקר – כיצד לבצע את הבחירה הנכונה, כאן, באתר, תמצאו טיפים רבים בנושא צרכנות נבונה לבית שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבצע את הרכישה המתאימה. 

השוק מציע לנו כיום מגוון רחב מאד של אפשרויות כדוגמת מזגני אלקטרה ושאר מוצרי מיזוג רבים, ולעיתים, דווקא השפע הכל כך רב הזה עשוי לבלבל ולהקשות על הבחירה. בין אם אלו דלתות כניסה לבית, מזרונים למיטה הזוגית שבחדר השינה, או אפילו ריצוף חוץ או פנים, מוצעים לנו כיום מגוון של מוצרים בתחומים שונים, המספקים לנו מענה לצרכינו ומאפשרים לנו לחיות חיים נוחים, ובסביבה נעימה ומסוגננת. על מנת ליהנות מיתרונותיהם של מוצרים אלה, חשוב לבחור אותם נכון. כשמדובר במוצר לא מוכר, מוצר חדש, או אפילו מוצר מוכר, אך כזה שלצידו ישנם לא מעט מוצרים זהים, הבחירה עשויה להיות לא פשוטה. ולכן, בעזרתם של מומחים בתחום, אספנו עבורכם כמה טיפים בכל אחד מהתחומים ה"חמים" ביותר כדי לסייע לכם בבחירה ובעיצוב הבית שלכם.

צרכנות נבונה נמדדת בפרמטרים רבים, כמו שנבחר מעצבת פנים על סמך הנסיון והרזומה כך צרכנות נבונה הינה כזו הבוחנת כמה אפשרויות שונות במסגרת סקר שוק, היא גם כזו המתייחסת לכל אחת מהן תוך בדיקתה לעומק וכן גם כזו המשווה בין המוצרים השונים, ואף כאלה המציעים בדיוק את אותו המענה. הטיפים שלנו באתר יעזרו לכם לבחון את המוצרים השונים, המוצעים כיום בשוק, ומהם לבחור באפשרות הטובה ביותר, ולא פחות מכך, גם המתאימה לכם ביותר. אנו יודעים שהבחירה לא תמיד קלה. לכל אחד מאתנו ישנו צורך אחר, לכל אחד מאתנו גם תקציב שונה וכל אחד מאתנו זקוק לפתרון מסוג מסוים. ובכל זאת, לכולנו משותף דבר אחד – כולנו רוצים לבצע רכישה נכונה, במסגרת צרכנות נבונה.

ואכן, בעזרת האתר שלנו, תוכלו לבצע זאת בקלות ולהיעזר בטיפים הרבים שמוצעים לכם, רגע לפני קבלת ההחלטה וביצוע הרכישה והובלות המוצרים אליכם. אז, הכינו דף ועט או הדפיסו את הטיפים המופיעים באתר, וצאו למשימת הרכישה. קנייה מהנה ובהצלחה!